Lierac Homme Global Anti-aging Fluid

33.00

E lëmuar – e fortë – hidratuese

Kundër rrudhave, forcon dhe hidraton

50 ml

SKU: 3508240014100 Categories: , ,

Description

Lëngu global kundër plakjes – Mburoja kundër plakjes me shumë funksione
3 në 1: anti-rrudhë – forcon – hidraton
Trajtimi global kundër plakjes për të vepruar me një gjest të vetëm dhe për të korrigjuar shenjat e plakjes: rrudhat, njollat, strukturën e lëkurës, dehidratimin.
Pas aplikimit, çehrja është e freskët, lëkura është e lëmuar, sikur të kishte energji.

Gjatë javëve, lëkura rifiton strukturën, forcën dhe tonin e saj. Përfiton edhe zona e syve!
91% përbërës me origjinë natyrale – I testuar dermatologjikisht. Fytyra & sy

TEKNOLOGJITË

TULIPËT E ZEZË

Stimulon sintezën natyrale të elastinës dhe proteinës së lidhur me të, fibrilinën. E rrjedhur nga 7 vjet kërkim, dhe e patentuar nga Lierac, ky ekstrakt i Tulipanit të Zi është 100% nga natyra dhe vjen nga Holanda.

ACIDE HYALURONIQUE

Hidraton, zbut dhe shëndoshë

Përfitimet e dëshmuara

91% lëkurë më e fortë*
87% lëkurë më e lëmuar*
100% lëkurë si e fortifikuar*

*Studim klinik në 22 meshkuj për 28 ditë – aplikim dy herë në ditë – % kënaqësi.

Këshilla për bukurinë

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën e pastruar.