Lierac Homme Global Anti-aging Fluid

33.00

SKU: 3508240014100 Kategori:

Përshkrim

LIERAC HOMME
FLUID KREM KUNDËR PLAKJES – FYTYRË DHE ZONËN E SYVE
3 NË 1: KUNDËR RRUDHAVE, FORCON, HIDRATON
50 ml


Krem fluidi global kundër plakjes dhe dehidratimit.
Mburojë kundër plakjes me shumë funksione, kundër rrudhave, forcon dhe hidraton lëkurën.
Trajtim global kundër plakjes që vepron në një hap të vetëm për të korrigjuar shenjat e plakjes si: rrudhat, njollat, teksturën e lëkurës dhe dehidratimin.
Rezultati: pas aplikimit, fytyra është e freskët, lëkura është e lëmuar, e tonifikuar dhe e energjizuar.
Gjatë javëve, lëkura rifiton strukturën, forcën dhe tonin e saj. Përfiton edhe zona e syve!

  • 91% lëkurë më e fortë
  • 87% lëkurë më e lëmuar
  • 100% lëkurë e fortifikuar
  • 91% e përbërësve me origjinë natyrale

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Tulipani i zi: fortifikues
  • Acidi hialuronik: zbutës
  • Ekstrakt baobab: kundër plakjes

PËRDORIMI:
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrën e pastruar.

Testuar dermatologjikisht dhe nën kontroll oftalmologjike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Homme Global Anti-aging Fluid”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *