Lierac Homme Integral Shower Gel

11.00

SKU: 3508240014094 Kategori:

Përshkrim

LIERAC HOMME
XHEL DUSHI INTEGRAL 3 NË 1
ALL IN ONE: TRUP – FYTYRË – FLOKË
200 ml


Xhel dushi për meshkuj – Një produkt i vetëm, një veprim i vetëm, për ultra pastërti të lëkurës, flokëve dhe mjekrës.
Pastron në mënyrë sensitive, sjell butësi, tonifikim dhe freski.
Rezultati: flokët janë të pastër dhe me shkëlqim, mjekra është e butë dhe e mëndafshtë, lëkura është e pastër, e hidratuar dhe e stimuluar.
Një aromë mashkullore gjallëruese me nota mandarinash, barishte aromatike dhe qelibar.

  • 100% lëkurë më e hidratuar
  • 96% lëkurë më e rifreskuar
  • 95% mjekër më elastike dhe më e butë
  • 96% përbërës me origjinë natyrale

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Tulipani i zi: fortifikues
  • Bazë larës: zbutës
  • Glicerinë vegjetale: hidratuese

PËRDORIMI:
Aplikojeni në lëkurë të lagur, shkumëzojeni më pas shpëlajeni.

Testuar dermatologjikisht 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lierac Homme Integral Shower Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *