Lierac Homme Integral Shower Gel

11.00

Pastron – Zbut – Tonizon

Xhel pastrues për trupin, fytyrën dhe flokët.

200 ml

SKU: 3508240014094 Categories: , ,

Description

Xhel i plotë dushi: gjithçka-në-një
3 në 1: Trupi – Fytyra – Flokët

Një produkt i vetëm, një veprim i vetëm, për lëkurë, flokë dhe mjekër ultra të pastër.
Pastron pa qenë i ashpër, jep butësi, ton dhe freski.

Si rezultat, flokët janë të pastër dhe me shkëlqim, mjekra është e butë dhe e mëndafshtë, lëkura është e pastër, e hidratuar dhe e stimuluar.
Një aromë mashkullore gjallëruese me nota mandarinash, barishte aromatike dhe qelibar.

96% përbërës me origjinë natyrale – I testuar nën kontroll dermatologjik.

TEKNOLOGJITË

TULIPËT E ZEZË

Stimulon sintezën natyrale të elastinës dhe proteinës së lidhur me të, fibrilinën. E rrjedhur nga 7 vjet kërkim, dhe e patentuar nga Lierac, ky ekstrakt i Tulipanit të Zi është 100% nga natyra dhe vjen nga Holanda.

Përfitimet e dëshmuara

Lëkurë 100% më e hidratuar*
96% lëkurë e rifreskuar*
95% mjekër elastike dhe e butë*

*Studim klinik në 22 meshkuj për 28 ditë – aplikim ditor – % kënaqësi.

Këshilla për bukurinë

Aplikojeni në lëkurë të lagur, shkumëzojeni më pas shpëlajeni.