Lierac Homme Shaving Foam

12.00

Kategori:

Përshkrim

LIERAC HOMME
SHKUMË RROJE
3 NË 1: KUNDËR ACARIMIT-ZBUT-HIDRATON
150 ml


Shkumë rroje – Aleati i butësisë për rruajtje.
Një shkumë e imët që ngre dhe zbut qimet për një rruajtje të lehtë që në kalimin e parë të tehut të briskut, ku në të njejten kohë mbron lëkurën me strukturën e saj kremoze. Një rruajtje e pastër dhe e saktë që parandalon djegien e briskut.

  • 100% parandalon djegien e briskut
  • 100% siguron një rruajtje të pastër dhe të saktë
  • 95%   lëkurë më e mbrojtur nga ndjesitë e acarimit
  • 85% e përbërësve me origjinë natyrale

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Tulipani i zi: fortifikues
  • Berry Sichuan: qetësues

PËRDORIMI:
Aplikojeni në lëkurë të lagur. Shpëlajeni pas rruajtjes.

Testuar dermatologjikisht 

 

sqAlbanian