Lierac Hydragenist Brume De Reveil

24.00

SKU: 3508240003708 Categories: ,

Description

Sprej hidratues anti-rrudhe.
Hidraton, freskon dhe zgjon lekuren.

Bazuar në teknikën estetike të oksigjenimit të indeve, ky sprej zgjimi përqendrohet në kompleksin Hydra O2 dhe pasurohet me ekstraktin e rhodiola rosea për të rehidruar dhe ushqyer lëkurën.
Lëkura zbutet, shenjat e lodhjes zvogëlohen dhe toni rikthehet bashke me gjithë freskinë e saj. Me aromë te freskët, delikate dhe femërore që bashkon notat e trëndafilit, jaseminit dhe Gardenias.

Perdorimi: në mëngjes pas pastrimit para rutinës së kujdesit te zakonshem për lëkurën spërkateni në fytyrë duke mbyllur sytë, bëjeni të depërtojë me majat e gishtave duke e masazhuar. Mund ta perserisni sa here doni gjate dites.

Perberesit aktiv: kompleksi hidra O2, acid hialuronik, gjethe te vernonias, koncetrate vitaminash, ekstrakte trendafili, ekstrakt te rosea rhodiola.