LIERAC SUNISSIME CREME AFTER SUN 200 ML

31.00

Lierac Sunissime The Beautifying After Sun Krem Trupi Krem hidratues ushqyes për trupin me veti kundër plakjes që mbron nxirjen pas diellit 200ml

SKU: 3701436917562 Categories: ,

Description

Lierac Sunissime La Crème Sublimatrice Après-Soleil Corps 200 ml është një krem trupi që ushqen dhe qetëson lëkurën pas ekspozimit në diell. I pasuruar me ekstrakt të lajthisë , ndihmon në parandalimin e shenjave të fotoplakjes, të tilla si rrudhat dhe lëkura e varur. Rrezitja përmirësohet dhe zgjatet falë ekstraktit të algave të kuqe.

Struktura e saj e freskët dhe delikate me perla mbështjell lëkurën me një aromë të shijshme kokosi, jasemini të bardhë dhe vanilje.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
I testuar dermatologjikisht. 97% përbërës me origjinë natyrale. Vegane. Prodhuar në Francë.

Përbërja

Aqua/Water/Eau, Vegetable Oil/Huile Vegetale, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, C15-19 Alkane, Polyglyceryl-3 Distearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetearyl Alcohol, Propanediol, Synthetic Fluorphlogopite, Parfum/Fragrance, Behenyl Alcohol, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire De Candelilla, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Mica, Caprylyl Glycol, Ci 77891/Titanium Dioxide, Chlorphenesin, Menthol, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Sorbitan Isostearate, Pentylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Porphyridium Cruentum Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Tin Oxide.

Këshilla për përdorim

Aplikojeni në trup pas çdo ekspozimi në diell.Krem i bute ,qe perthithet menjehere dhe le ne fund nje pamje qe shkelqen sikur me pas nje mantel me xixa.

Indikacionet: Kujdesi për trupin. Pas diellit.