LIERAC SUNISSIME THE SUN SILKY OIL SPF 30

29.00

Gama e parë diellore kundër plakjes* që mbron nga spektri global, duke siguruar energji për lëkurën.

SKU: 3701436917531 Categories: ,

Description

Me Lierac, dielli ka ritualin e tij: përgatit, mbro, zgjat nxirjen

Gjatë ekspozimit në diell, vaji i mëndafshtë i trupit SPF30 ofron mbrojtje të lartë falë sistemit të filtrave me spektër të gjerë, i cili kombinon filtrat organikë [UVB + UVA] me një kompleks përbërësish aktivë që luftojnë kundër dritës blu dhe rrezatimit infra të kuqe.

Gjithashtu parandalon dëmtimin e lëkurës dhe shenjat e fotoplakjes (rrudha, njolla, varje) duke ofruar një veprim total kundër plakjes.

Për shkak se dielli është gjithashtu një burim kënaqësie, ky vaj shumë i këndshëm me një ndjesi të thatë rrit dhe ndriçon nxirjen, duke i dhënë lëkurës një fund saten.

Aroma ikonë e verës, me nota të freskëta të ujit të kokosit, bergamotit dhe jaseminit, lë një aromë joshëse festash në lëkurë.

Përbërja

Coco-Caprylate/Caprate. Diisopropyl Sebacate. Dibutyl Adipate. Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate. Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil. Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine. Ethylhexyl Triazone. Macadamia Integrifolia Seed Oil. C12-15 Alkyl Benzoate. Caprylic/Capric Triglyceride. Parfum / Fragrance. Dextrin Myristate. Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil. Laminaria Ochroleuca Extract. Ethyl Ferulate. Tocopherol. Tocopheryl Acetate. Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract. 4159a.

Këshilla për përdorim

Para ekspozimit, aplikojeni produktin në trup.
Riaplikoni të paktën çdo 2 orë.
Mos qëndroni shumë gjatë në diell. Mos ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël.