Sale!

Sunissime Face Cream Spf30

Original price was: 32.00€.Current price is: 22.40€.

SKU: 3508240006372 Categories: ,

Description

SUNISSIME Krem mbrojtes nga dielli per fytyre
30 SPF, pa ngjyre, per te gjitha llojet e lekures

Mbron lëkurën nga shenjat e dukshme të rrezatimit te drites: rrudhat, humbja e qëndrueshmërisë dhe njollat.
Kap radikalet e lira për shkak të rrezeve UV për t’u shndërruar në taurinë: barriera lëkurore përforcohet, stimulohet rigjenerimi i qelizav, aktivizohet hidratimi qelizor, lëkura me cilësi më të mirë, e hidratuar, e forcuar dhe energjike.

Perdorimi: Vendoseni butesisht në të gjithë fytyrën dhe dekoltenë përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni shpesh.

Perberesit aktiv:
ACID HALURONIK
AKTIVATOR ME PEPTIDE