Sale!

Lierac Supra Radiance Cream

Original price was: 46.00€.Current price is: 23.00€.

SKU: 3508240003500 Categories: ,

Description

Krem Rinovuese SUPRA RADIANCE Anti-ox
I rekomandueshem per lëkurë normale në të thatë

Bazuar në ilaçin ushqyes dhe atë mjedisor, ky krem kombinon ekstraktin e bardhë të horehound, i cili lufton kundër plakjes toksike, me koncentratin anti-plakje Hyalu-3. Eshtë i pasur me ekstrakt anti-oksidues të pemës pagoda dhe vaj ushqyes marula. Një strukturë aktive me efekt zbutës të menjëhershëm dhe zbute rrudhat dhe papërsosmëritë.

Perdorimi: vendoseni në mëngjes në fytyrë.

Përbërës aktiv:
Horehound i bardhë rinovues celular, veprimi i ngjashëm me Nrf2: detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizorë
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – mbushje)
Ekstrakt peme faltore – Anti-oksidues
Vaji Marula – Ushqyes