Lift Integral Night

Ofertë!

39.00

SKU: 3508240002251 Kategori:

Përshkrim

LIFT INTEGRAL Krem nate
I rekomandueshem per te gjitha tipet e lekures

Bazuar në teknikat estetike të kombinuara me FACE LIFT + injeksion, kjo krem ​​nate kombinon përbërësit aktiv ngritës me koncentratin anti-plakje Hyalu-3 dhe është i pasur me xhenxhefil duke mundesuar rafinimin e pjesës së poshtme fytyrës.
Një strukturë aktive kremoze që përmban një emulgator me origjinë bimore duke formuar një rrjetë mbështjellëse në sipërfaqen e lëkurës.
Me aromë te freskët dhe te kendshme me lule.

Perdorimi: Vendoseni në mbrëmje në fytyrë.

Përbërës aktiv:
Ekstrakt i drurit te kuq – Shtrëngon zonat e varura duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII, një mbrojtes i përfshirë në mbështjelljen e të gjitha shtresave të lëkurës.
Ekstrakt tulipani – Mbush në zonat e zbrazëta duke rritur sintezën e 30 proteinave themelore të ECM, duke luajtur një rol të madh në konstituimin, cilësinë dhe strukturimin e ECM
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – mbushje)
Xhenxhefil

sqAlbanian