Lumilogie Mask

29.00

SKU: 3508240003937 Kategori:

Përshkrim

Lumilogie maske ndricuese

Bazuar në teknikat e kombinuara estetike LED dhe peeling, kjo maskë menjëherë ndriçon dhe unifikon lëkurën falë përbërësve aktivë që veprojnë në sipërfaqe dhe në thellësi për të synuar njollat ​​e reja, të dukshme dhe të mbuluara.
E butë si një krem, delikate si një shkumë, struktura jep një efekt ndriçues të menjëhershëm. Lëkura është e lëmuar,\dhe e zbardhur.

Perdorimi: nje here ne jave ne lekure te thare duke shmangur zonen rreth syve. Lereni te veproje 10 minuta, pastaj shperlajeni.
Ne siperfaqe: enzime peeling – unifikon fytyren dhe eliminon qelizat e vdekura te ngopura me melanine
Ne thellesi: hexyl r – vepron ne njollat e reja duke zvogeluar prodhimin e melanines dhe duke bllokuar transferimin e saj e siperfaqen e lekures.
Permban edhe zambak deti dhe ekstrakte delli.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lumilogie Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *