Sale!

MANHAE CYS MANNOSE

Original price was: 14.00€.Current price is: 10.40€.

SKU: 3515450086759 Category:

Description

MANHAE CYS MANNOSE

Kuti me 10 qese. Manhaé Cys Mannose është zgjidhja e plotë për rehati urinare.Manhaé Cys Mannose është një suplement ushqimor, formula e tij e zhvilluar për nevojat e grave, bazohet në një lidhje unike: D-manoz, hibiskus dhe propolis.Per grate dhe vajzat prej 15 VJEC. Veprim i plotë: eliminim dhe rehati urinare.Formulë 100% natyrale.Aromë natyrale qershie

Permbajtja:

D-manoza; akacie gum; ekstrakt hibiskusi (Hibiscus sabdariffa); ekstrakt propolisi; acidifikues: acid citrik; shije natyrale: qershi; Agjent kundër ngurtësimit: karbonat magnezi

Perdorimi:

1 deri në 2 qese në ditë. Faza e sulmit: 2 qese në ditë për 5 ditë. Treteni përmbajtjen e një qese në një gotë me ujë. Këshillohet të pini të paktën 2 litra ujë në ditë për të lehtësuar urinimin.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme, të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Mbajeni larg fëmijëve. Ruajeni në një vend të freskët, larg dritës. Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative.