Ofertë!

Mesolift Krem

21.70

SKU: 3508240009007 Kategori:

Përshkrim

Krem per korrigjimin e lodhjes
Largon shenjat e lodhjes, humbjen e tonit te fytyres dhe ekspresionin e dobesuar.

Kremi Mesolift eshte nje doze energjie vitminash per lekure, I frymezuar nga mezoterapia e fytyres. Eshte i pasur me koncentratin revitalizues.

Menyra e perdorimit: aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje ne gjithe fytyren.
Lekura tonifikohet (96%)
Rikthehet shkelqimi (98%)

Perberesit aktiv:
Vitamina A, C, E, B5, B6
Minerale: kalcium, magnez, baker, zink, mangan, kalium
Acid Hialuronik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mesolift Krem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *