Phyto Kids Magic Spray

13.00

SKU: 3338220100871 Kategori:

Përshkrim

FITOSPECIFIK
PËR FËMIJË – Spërkatje magjike për flokë
200ml

Nuk ka më lot kur krihni flokët!

I pasur me përbërës aktivë aktivë bimorë – vaj shea, mjaltë akacie, ekstrakte të luleve të portokallit, qershisë dhe hibiskusit – ky llak, jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës, “disiplinon dhe zhduk” flokët më rebelë dhe më të vështirë për t’u pastruar. Flokët bëhen të butë dhe lehtë të stilueshëm.

Flokët janë të zhdërvjellët, me shkëlqim dhe shumë më të lehtë për t’u krehur!

Si ta përdorni?

– Shkundni shishen, pastaj shpërndani bujarisht mbi të gjithë flokët e thatë ose të lagur.
– Vazhdoni me stilimin.

Pa shpëlarje.

Shpëlajeni në rast të kontaktit me sytë.

Përdorimi i jashtëm.

 

Përbërësit aktiv:

Mjaltë akacie
• Kap ujë në fibra për hidratim më të mirë dhe avullim të kufizuar

Vaj shea
• I pasur me acide yndyrore të cilat ushqejnë dhe hidratojnë fibrat
• Përmbajtje e lartë e vitaminës E antioksiduese që mbron fibrat nga agresionet e përditshme

Fleur Pema Portokalli
• Siguron hidratim, butësi dhe shkëlqim

Lule qershie
• Veti antioksiduese dhe zbutëse
• Siguron mbrojtje dhe butësi

Ekstrakt Hibiskusi – vepron si një lagështues duke mbajtur ujë, duke garantuar kështu hidratimin e flokëve dhe butësinë e fibrave të flokëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phyto Kids Magic Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *