Sale!

Phyto Kids Magic Spray

Original price was: 13.00€.Current price is: 10.40€.

Nuk ka më lot kur krihni flokët! 200 ml

SKU: 3338220100871 Categories: ,

Description

Nuk ka më të qarë kur zgjidhet! E pasur me përbërës aktivë bimorë dhe natyralë: vaj shea, mjaltë akacie, ekstrakte lulesh portokalli, qershie dhe hibiscus.

Ky llak, jo i yndyrshëm dhe jo ngjitës, disiplinon dhe zgjidh butësisht flokët më rebelë dhe të vështirë për t’u stiluar.

Përdorimi

Si të më përdorësh?

  • Shkundni shishen dhe më pas shpërndajeni bujarisht nëpër flokë të thatë ose të lagur.
  • Kryeni stilimin. Pa shpëlarje.
    Shpëlajeni në rast kontakti me sytë.
    Përdorimi i jashtëm.

Avantazhe dhe Rezultate

Flokët janë të butë, me shkëlqim dhe shumë më të lehtë për tu stiluar!

Ndryshimi i PHYTO: Formulat 100% Aktive

Labratoret tanë zgjedhin përbërësit natyralë më të efektshëm (dhe jo më të njohurit) për të krijuar formulat efikase dhe të respektuara, me një përqendrim të lartë të substancave aktive bimore.