Phyto Re30

39.00

SKU: 3338221002358 Kategori:

Përshkrim

PHYTO RE30
TRAJTIMI ANTI-GRI I Flokëve
TEKNOLOGJIA E RIPIGMENTIMIT

PHYTO krijon PHYTO RE30, trajtimin e parë për flokët anti-gri që sjell pigmentimin në flokët tuaj pa përdorur pigmente ngjyrosëse. Peptidi RE30, i cili është rezultat i hulumtimit 6 vjeçar, është një teknologji revolucionare që është në gjendje të rrit prodhimin e pigmentit natyror duke mbrojtur nga depigmentimi në të ardhmen. Rezultatet janë provuar klinikisht: të ripigmentuara në rrënjë, flokët tuaj rriten përsëri me ngjyre, më të fortë dhe më të butë.

Perdorimi: vendosni 8 spërkatje një herë në ditë në lëkurën e kokës të thatë ose të lagur. Mos e shperlani.
1 shishe = 1 muaj përdorim ditor.

Perberes aktiv:
Peptide RE30 është një përbërës aktiv i patentuar që rrit prodhimin e melaninës dhe ndihmon në stimulimin e pigmentimit natyror të flokëve gjatë rigjenerimit.
Ekstrakti i tulipanit të purpurt vepron në proteinat e lidhura me keratinën për të forcuar flokët nga rrënjët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phyto Re30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *