Ofertë!

Phyto Specific Curg Gel-cream

12.60

SKU: 3338220100680 Kategori:

Përshkrim

PHYTOSPECIFIC
Xhel-Krem për flokë kaçurrela

Ky Krem Sculpting-Gel zbut dhe përmirëson flokët kaçurrela. Pasuruar me një kompleks ultra-ushqyes, ky krem për rritjen e kaçurrelave krijon kaçurrela të mrekullueshme, ofron përkufizim të qëndrueshëm të tyre.

PA PARABEN, PA SULFATE, PA SILIKON, PA GLUTEN, PA FTALATE, PA VAJ MINERAL

Çfarë është ky produkt?
Curl Sculpting Cream-Gel është krijuar për të adresuar të gjitha llojet e kaçurrelave, nga flokët shumë të imët deri te ato shumë të trasha. Pas aplikimit kaçurrelat janë të këndshme, të mëndafshtë, të zhdërvjellët dhe plot lëvizje.

Si vepron?
Stilon edhe flokët më të pabindur kaçurrelë dhe të mbështjellë. Për një mbajtje të fortë pa efekt krokanti.

Rekomanduar për kaçurrela të lirshme deri të ngushta që vështirë stilohen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phyto Specific Curg Gel-cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *