Sale!

Phyto Specific Curl Spray

Original price was: 18.00€.Current price is: 14.40€.

PHYTOSPECIFIC Curl Legend, Must-Have për kaçurrela epshore, gjatë gjithë ditës! Mbajtje e lehtë – Hidraton – Tonon – Ridizajnon kaçurrelat pa i rënduar ato. 150 ml

SKU: 3338220100710 Categories: ,

Description

PHYTOSPECIFIC Curl Legend, Must-Have për kaçurrela epshore, gjatë gjithë ditës! Mbajtje e lehtë – Hidraton – Tonon – Ridizajnon kaçurrelat pa i rënduar ato. Ky spray hidraton, tonifikon dhe riformëson kaçurrelat pa i rënduar ato. Ato janë të shëndosha, të mëndafshta, ultra të zhdërvjellëta dhe me shkëlqim.

PHYTOSPECIFIC: produkte me formula me origjinë natyrale, bazuar në ekspertizën specifike dhe të avancuar të flokëve

95% E PËRBËRËSVE NGA NATYRA

Përdorimi

Në flokë të thatë ose të lagur

Shpërndajeni në mënyrë të barabartë me gishtin tuaj nga rrënja në majë, pjesë pas seksioni, deri në depërtim.
Lëreni të thahet në ajër të hapur ose me difuzor.

Pa shpëlarje.

Avantazhe dhe Rezultate

Kaçurrelat janë të ripërcaktuara, të hidratuara, të tonifikuara.

Ndryshimi i PHYTO: Formulat 100% Aktive

Labratoret tanë zgjedhin përbërësit natyralë më të efektshëm (dhe jo më të njohurit) për të krijuar formulat efikase dhe të respektuara, me një përqendrim të lartë të substancave aktive bimore.