Ofertë!

Phyto Specific Curl Spray

12.60

SKU: 3338220100710 Kategori:

Përshkrim

PHYTOSPECIFIC
SPREJ ENERGJIZUES PËR FLOKË KAÇURRELA

Ky Spërkatës EnergJizues është krijuar për të adresuar të gjitha llojet e kaçurrelave. Pasuruar me një kompleks ultra-ushqyes, ky sprej freskues krijon kaçurrela sublime.

Përbërja e tij natyrore dedikuar kaçurrelave ridizajnon kaçurrelat dhe mban formën e tyre.

Dedikuar kaçurrelave të lirshme deri të ngushta
Hidraton të gjitha llojet e kaçurrelave

PA PARABEN, PA SULFATE, Pa silikon, PA GLUTEN, PA FTALATE, PA VAJ MINERAL

Spray Curl Legend hidraton, rregullon dhe ringjall kaçurrelat e lirshme e të ngushta pa i rënduar ato.

Floku nuk krijon yndyrë nga aplikimi, shkëlqen dhe bëhet më i qëndrueshëm në formë.
Aplikojeni në flokë të lagur ose të tharë për të rifreskuar kaçurrelat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phyto Specific Curl Spray”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *