PHYTOCYANE MEN SHAMPO 100 ML

8.00

SKU: 3701436917395 Categories: ,

Description

Shampo gjallëruese Phyto’s Phytocyane Men  është një trajtim flokësh që përdoret para fillimit të një  trajtimi kundër rënies së  flokëve  për meshkujt.

Formula e tij pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës.

Ekstraktet Shiitake kanë  veti tonifikuese dhe gjallëruese.

Provitamina B5 dhe B6  forcojnë  fibrat e flokëve dhe e bëjnë atë më të bukur.

Ekstraktet e rozmarinës  mbrojnë  lëkurën e kokës.

Flokët janë  të gjallëruar dhe të gjallëruar , ata rifitojnë forcën e tyre.

Përbërja

ujë / ujë / ujë. laureth sulfat natriumi. kokamidopropil betainë. lauril glukozid. peg-200 palmate gliceril hidrogjenizuar. cocoate gliceril peg-7. parfum/aromë. acid citrik. benzoat natriumi. niacinamide. pantenol. sorbat kaliumi. piridoksinë hcl. klorid sodium. klorur hidroksipropiltrimonium guar. vaj lëvozhga e limonit (limoni) agrume. mentol. fitat natriumi. limoneni. rosmarinus officinalis (rozmarine) ekstrakt lule/gjethe/ kërcell. ekstrakt lentinus edodes.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në skalpin e lagur, masazhoni, lëreni për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni.