Ofertë!

Phytodefrisant Shampo 250ml

9.10

SKU: 3338221007100 Kategori:

Përshkrim

FIPHYTODEFRISANT
SHAMPOO ANTI-FRIZZ
250ml

PHYTODEFRISANT, rutina e kujdesit kundër rënies së flokëve që zbut natyrshëm flokët dhe i mbron ato nga lagështia.

Shampoja me bazë vaji që ushqen natyrshëm.

Kjo shampo disiplinon dhe menjëherë zbut thatësinë. Vaji Kukui ushqen fibrat e flokëve intensivisht ndërsa proteinat Quinoa e mbrojnë atë duke formuar një mbështjellës fleksibël. Të mbrojtur nga lagështia, flokët janë të zhdërvjellët, të butë dhe të lehtë për t’u krehur.

Përdorimi:

Vendoseni në lëkurën e kokës së lagur. Masazhojeni, më pas shpëlajeni. Një shampo e dytë forcon efektivitetin e përbërësve aktivë.

Formulë e përqendruar: mjafton një sasi e vogël!

Përbërësit aktiv:

Nxjerrja e Marshmallow – Hidraton fibrat e flokëve dhe kufizon higroskopinë e tyre.

Vaj Kukui – intensivisht forcon dhe ushqen fibrat e flokëve.

Proteinat Quinoa – Mbush çarjet në kutikulat e dëmtuara për të zvogëluar porozitetin dhe për të ngadalësuar depërtimin e ujit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytodefrisant Shampo 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *