Sale!

Phytodefrisant Shampo 250ml

Original price was: 13.00€.Current price is: 10.40€.

PHYTODEFRISANT, rutina e kujdesit kundër kërcitjes që zbut flokët në mënyrë natyrale dhe i mbron nga lagështia. 250 ml

SKU: 3338221007100 Categories: ,

Description

PHYTODEFRISANT, rutina e kujdesit kundër kërcitjes që zbut flokët në mënyrë natyrale dhe i mbron nga lagështia.
Shampo me vaj që në mënyrë natyrale ushqen dhe zbut skuqjen.
Ky shampo disiplinon dhe zbut menjëherë skuqjen. Vaji Kukui ushqen intensivisht fibrën ndërsa proteinat Quinoa e mbrojnë atë duke formuar një mbështjellës fleksibël. Të mbrojtur nga lagështia, flokët janë të zhdërvjellët, të mëndafshtë dhe të lehtë për t’u krehur.

83% E PËRBËRËSVE NGA NATYRA

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e lagur të kokës. Masazhojeni më pas shpëlajeni. Një shampo e dytë përforcon efektivitetin e përbërësve aktivë.
Formula e përqendruar: pak shkon shumë!

Avantazhe dhe Rezultate

Rezultati:
-Veprim kundër kërcitjes 72 orë.

-Mbrojtje deri në 80% nga lagështia.


*Testoni në fije në rutinën e 3 produkteve PHYTODEFRISANT

Ndryshimi i PHYTO: Formulat 100% Aktive

Labratoret tanë zgjedhin përbërësit natyralë më të efektshëm (dhe jo më të njohurit) për të krijuar formulat efikase dhe të respektuara, me një përqendrim të lartë të substancave aktive bimore.