Phytodefrisant Xhel 125ml

14.00

SKU: 3338221007148 Kategori:

Përshkrim

PHYTODEFRISANT
XHEL ANTI-FRIZZ
125ml

PHYTODEFRISANT, rutina e kujdesit kundër frizzit që zbut natyrshëm flokët dhe i mbron nga lagështia.

Aleati juaj më i mirë për pastrimin e flokëve në shtëpi!

Pasuruar me një kompleks bimor disiplinues, formula e tij e lehtë dhe jo-yndyrore zbut fibrat e flokut për t’i përgatitur ato për larje.
Termo-aktiv, ky xhel mbron flokët nga lagështia dhe nxehtësia, për një prekje të butë dhe shkëlqim të pashembullt.

Rezultati: Zbutje perfekte. Ruajtje e formës që zgjat shumë.

 

Aplikimi:
Pas larjes me shampo, vendosni një sasi të vogël produkti në flokë shumë të lagur.
Shpërndani në mënyrë të barabartë duke përdorur një krehër detangling.

MOS e shpëlani.

Vazhdoni të bëni stilim ose pastrim. Formulë termoaktive.
97% përbërës me origjinë natyrore

 

Përbërësit aktiv:

Nxjerrja e Marshmallow – Hidraton fibrat e flokëve dhe kufizon higroskopinë e tyre.

Guar Gum – mbron fibrat nga lagështia falë përmbajtjes së saj mbështjellëse për formimin e filmit mbrojtës.

Kompleks bimor – kompleks i ekstrakteve me origjinë bimore të Férula, Sage, Horseradish, Matricaria e cila hidraton dhe zbut flokët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytodefrisant Xhel 125ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *