Sale!

Phytodefrisant Xhel 125ml

Original price was: 14.00€.Current price is: 7.00€.

PHYTODEFRISANT, rutina e kujdesit kundër kërcitjes që zbut flokët në mënyrë natyrale dhe i mbron nga lagështia. 125 ml

SKU: 3338221007148 Categories: ,

Description

PHYTODEFRISANT, rutina e kujdesit kundër kërcitjes që zbut flokët në mënyrë natyrale dhe i mbron nga lagështia.
Aleati juaj më i mirë për tharjen me erë në shtëpi!
E pasuruar me një kompleks bimor disiplinues, formula e saj e lehtë dhe jo e yndyrshme zbut fibrën për ta përgatitur atë për tharje me tharje.
Termoaktive, kjo pelte mbron flokët nga lagështia dhe nxehtësia, për një prekje të mëndafshtë dhe shkëlqim të pakrahasueshëm.

97% E PËRBËRËSVE NGA NATYRA

Përdorimi

Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë shumë të lagur.
Shpërndajeni në mënyrë të barabartë duke përdorur një krehër që zbërthen. MOS SHPLARINI.
Kryeni stilimin ose tharjen me tharje. Formula termoaktive.

Avantazhe dhe Rezultate

Rezultati: Zbutje perfekte. Memorie e qëndrueshme në formë.

Veprim kundër kërcitjes 72 orë*.

  • Mbrojtje deri në 80% nga lagështia*.
  • Efekt zbutës i përforcuar me kalimin e kohës.
    *Testoni në fije në rutinën e 3 produkteve PHYTODEFRISANT

Ndryshimi i PHYTO: Formulat 100% Aktive

Labratoret tanë zgjedhin përbërësit natyralë më të efektshëm (dhe jo më të njohurit) për të krijuar formulat efikase dhe të respektuara, me një përqendrim të lartë të substancave aktive bimore.