Sale!

Phytoplage Voile 125ml

Original price was: 15.00€.Current price is: 7.50€.

SKU: 3338221004512 Categories: ,

Description

PHYTOPLAGE VOILE 125ML
VEJL MBROJTSE
PËR FLOKË NORMALE NË TË THATË
125ml

Mbrojtje e padukshme dhe jo e yndyrshme nga diellit për flokët e ekspozuar ndaj diellit, detit, pishinës. Falë filtrit të tij UV, ky sprej i flokëve vepron si një mburojë foto-mbrojtëse. Të spërkatet rregullisht në plazh si dhe në qytet!

Flokët mbrohen, shkëlqimi i tyre ruhet.

Ky sprej i padukshëm formon një ekran anti-dehidrim për të mbrojtur flokët e ekspozuar ndaj diellit, kripës dhe klorit. Ajo vepron si një mburojë foto-mbrojtëse.

Flokët mbrohen, shkëlqimi i tyre ruhet. Përmban filtër UV.

 

Përdorimi:

– Spërkateni në flokë të thatë ose të lagur para dhe gjatë ekspozimit në diell.
– Riaplikojeni pas çdo larjeje.

Në diell, mos harroni të mbroni flokët tuaj në qytet me këtë sprej të padukshëm.
Ideale për stilimin e lehtë të flokëve duke siguruar pak vëllim.

Spreji mbrojtës PHYTOPLAGE është një koktej i vërtetë me përbërës bimorë. Përmban ekstrakte të Calendula, Farë Luledielli dhe Bajame të ëmbla për butësi, vëllim dhe shkëlqim, por edhe Sacred Lotus për hidratim.