Sale!

Premium Christmas Box Cure + Voluptueuse Cream + Gold Mask

Original price was: 120.00€.Current price is: 72.00€.

Description

LIERAC SET ABSOLUT KUNDËR PLAKJES
SERUM LA CURE PREMIUM + PREMIUM VOLUPTUEUSE CREAM 30ml + PREMIUM SUBLIMATING GOLD MASK 20ML
LËKURË TË THATË DHE SHUMË TË THATË
30 ml + 30 ml + 20 ml


Seti absolut kundër plakjes PREMIUM LA CURE përmban:

LA CURE PREMIUM 30ML
Nje goditje rinore.

Duke përfituar nga zbulimet më të fundit në mjekësinë rigjeneruese, Absolu anti-plakje La Cure synon fenomenin e plakjes së përshpejtuar të lëkurës dhe korrigjon të gjitha shenjat e plakjes: rrudhat, varjen, humbjen e densitetit, njollat, strukturën e çrregullt të lëkurës.
Në zemër të formulës së tij, një duet inovativ dhe me performancë të lartë përbërësish aktivë.
Hexapeptidi FX i patentuar * biomimik i një proteine natyrale të lëkurës, FOXO, e cila mbron qelizat staminale dhe nxit rigjenerimin e lëkurës. Teknologjia GDF-11 promovon përtëritjen e qelizave.

KURA PREMIUM:

  • Përmirësimi i ndjenjës së mirëqenies për 80% të femrave.
  • Nga 14 ditë:
    Lëkura rigjallërohet dhe forcohet, rrudhat zbuten, çehre ringjallet.
  • Pas 1 muaji:
    Lëkura rifiton materialin e saj. Eshte i ridensuar, me i forte dhe si i riparuar. Rrudhat janë të mbushura.
    Lëkura është e ringjallur, më e ndritshme dhe më e njëtrajtshme.

SI DHURATË: Krem PREMIUM Voluptuous 30ML
I frymëzuar nga mjekësia rigjeneruese, Kremi Absolute Anti-Aging voluptuous korrigjon të gjitha shenjat e plakjes: rrudhat, rënien, humbjen e densitetit, njollat, strukturën e çrregullt të lëkurës.
Në zemër të formulës së tij, heksapeptidi i patentuar FX * biomimikon një proteinë natyrale të lëkurës, FOXO, e cila mbron qelizat burimore dhe nxit rigjenerimin e lëkurës. Ky trajtim i jashtëzakonshëm pasurohet gjithashtu me ekstrakte antioksidante të luleve të zeza dhe koncentrat Hyalu-3 me veprim të provuar kundër plakjes.
Ideale për lëkurë të thatë në shumë të thatë.

PREMIUM SUBLIMATING GOLD MASK 20ML
Maskë floriri sublimuese  që ndriçon, zbut, zbut dhe hidraton.
Teknologjia me matricë të dyfishtë INNOVATION [pëlhurë + aliazh metali] për përthithje më të mirë të përbërësve aktivë:
Falë mbështetjes së saj shumështresore e cila kombinon vellon e butë viskoze dhe fletë alumini okluzive, përbërësit aktivë mbeten në kontakt me lëkurën në mënyrë që të përthithen sa më shumë që të jetë e mundur në një kohë minimale.

PËRDORIMI:
La cure:
Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë nën kujdesin tuaj të zakonshëm ditor. Kurë 28 ditë, 1 deri në 3 herë në vit.

Kremi Voluptuous:
Aplikojeni në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje

Gold Mask:
Aplikojeni si një lëkurë e dytë në një fytyrë të pastër dhe të thatë.
Lëreni për 15 deri në 20 minuta.
Hiqeni maskën dhe masazhoni locionin e tepërt duke e shtrirë deri në qafë dhe dekolte.