Premium Gold Mask

16.00

SKU: 3508240013509 Categories: ,

Description

PREMIUM GOLD MASK

Ndriçon, mbush, zbut dhe hidraton
20ml

Teknologji me matricë të dyfishtë INNOVATION [pëlhurë + aliazh metali] për thithje më të mirë të përbërësve aktivë
Falë mbështetjes së saj shumë shtresore e cila kombinon mbulesën e butë të viskozës dhe fletën e aluminit okluziv, përbërësit aktivë mbeten në kontakt me lëkurën në mënyrë që të absorbohen sa më shumë që të jetë e mundur në një minimum kohe. Në zemër të formulës, ekstrakti i Tulipanit të Zi  qëndron krahas koncentratit Hyalu-3, një përbërës aktiv nënshkrues nga LIERAC Laboratories, për të ndriçuar dhe shndërruar lëkurën. Në çast, ai shndërrohet, bëhet më i trashë, ofron gllënjkë hidratimi, lëkura mbetet e butë dhe rrezatuese.

Përdorimi:

Vendoseni si një lëkurë e dytë në fytyrë të pastër dhe të thatë.
Lëreni të veprojë për 15 deri në 20 minuta.
Hiqni maskën dhe masazhoni locionin e tepërt duke e shtrirë deri në qafë dhe dekolte.

Përbërësit

Përqendrimi HYALU-3
Veprim i përforcuar anti-plakje: rrit përqendrimin e acidit hialuronik në 3 nivele të lëkurës

Tulipani i zi i patentuar
Veprimi ripensifikues: sinteza e elastinës + 75%, sinteza e fibrilinës + 49% dhe sinteza e acidit hialuronik + 83% në dermë. Për lëkurë më të fortë, të mbushur.