ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE BODY LAIT 50ML

5.00

Portokalli i hidhur – Petigrain – Patchouli Një koktej i agrumeve të freskëta sapo të mbjellura që rikthen buzëqeshjen, e pasuruar me sensualitetin drusor të patchouli. 50 ml

SKU: 3701436910631 Categories: ,

Description

Një portokall plot me lëng si një shpërthim vitaminash, freskia e diellit nga gjethe dhe fruti, parfumi i teksturuar dhe i gjallë i drurit… Lotioni Hidratues për Trup Bois d’Orange ofron një moment të vërtetë relaksimi. I pasuruar me esencë natyrale portokalli të hidhur me cilësi energjizuese dhe me gjalpë karité, ai ushqen lëkurën dhe ofron hidratim për 24 orë. Tekstura e tij e lehtë depërton shpejt dhe lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me një aromë të shijshme me nota vitaminash dhe druri të Bois d’Orange.

“Bois d’Orange” është një parfum që është njëkohësisht i këndshëm dhe i sigurt, i cili eksploron pishën në të gjitha format e saj dhe fton në një udhëtim aromatik.”
Një parfum i nënshtruar nga Dominique Ropion.

Natyrisht energjike

Lotioni Hidratues për Trup Bois d’Orange është i pasuruar me esencë natyrale të Portokallit të Hidhur, me cilësi energjizuese për trupin dhe mendjen.

96% e përbërësve janë nga burime natyrale

Përveç se janë të bukur dhe kanë një arome të këndshme, Lotionet Hidratuese për Trup Roger & Gallet janë nga burime natyrale. Testuar nën kontroll dermatologjik, do t’ju kujdesen për ju në mënyrë të jashtëzakonshme.

Arti i tualetit

Zbulojeni gamën e produkteve të kujdesit për banjë dhe trup Bois d’Orange. Pas përdorimit të Gelit për Dush dhe aplikimit të Losionit për Trup, parfumoni veten tuaj me Ujin tuaj Parfumuese të Këndshme për një aromë të zgjatur dhe përfshirëse.