ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE BODY LAIT 50ML

5.00

SKU: 3701436910631 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE BODY LAIT

Qumesht trupi hidratues, 50ml 

I pasuruar me esencë natyrale të portokallit të hidhur me veti energjike dhe gjalpë Shea, ushqen lëkurën dhe siguron hidratim 24-orësh. Tekstura e saj e lehtë depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat e vitaminizuara dhe drunore të Bois d’Portokalli.

Bois d’Orange është një aromë regresive dhe qetësuese që eksploron portokallin e hidhur në të gjitha aspektet e saj dhe ju fton në një udhëtim nuhatës. Një parfum i firmosur nga Dominique Ropion

96% përbërës me origjinë natyrale.

Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e trupit Roger&Gallet  janë me origjinë natyrale.

Të testuar dermatologjikisht.

Lista e përbërësve INCI:

 UJI. GLICERINA. PROPANEDIOL. GJALP BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA). ISOPROPYL PALMITATE. ALKOOL CETIL. PARFUM / PARFRANCE. MYRISTYL MYRISTATE. Vaj Fruti OLEA EUROPAEA (ULIRI). NISESETE ZEA MAYS (MISRI). KARBOMERI. LIMONENI. GLIKOLI KAPRIL. ACIDI BENZOIK. DISTEARATI I METILGLUKOZËS POLIGERIL-3. HIDROKSIDI I SODIUMIT. POLIAKRILAT NADIUM. VAJI I FARËS PASSIFLORA EDULIS. VAJ I BERTHAMËS PRUNUS ARMENIACA (KAJSI). VAJ ZEA MAJS (MISRI). VAJ Krundesh ORYZA SATIVA (ORIZ). LINALOOL. C12-13 ALKIL LAKTATI. HEXYL CINNAMAL. CITRALI. ALKOOL BENZIL. LËNG AGRULE AURANTIUM DULCIS (PORTOKALI). BENZOAT NATRIUM. SORBAT I KALIUMIT. TOKOFEROLI. PALMITATI ASCORBYL. ACID CITRIK. 

Listat e përbërësve të përdorur në produktet tona përditësohen rregullisht. Përpara se të përdorni një produkt të markës sonë, ju lutemi lexoni listën e përbërësve në paketimin e tij për t’u siguruar që përbërësit janë të përshtatshëm për përdorimin tuaj personal.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE BODY LAIT 50ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *