ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE SHOWER GEL 50ML

3.00

SKU: 3701436908164 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE SHOWER GEL 50ML

ROGER & GALLET DRU PORTOKALLI XHEL DUSHI  50 ml

Një portokall që shpërthen me lëng si një shpërthim vitaminash, freskinë diellore të gjetheve dhe frutave, aromën e teksturuar dhe të gjallë të drurit… E pasuruar me esencën natyrale të portokallit të hidhur me veti energjike dhe aloe vera, Xheli i dushit Bois d’Portokalli  me shkumën e tij kremoze zgjon shqisat tona kremoze. Baza e tij larës është 100% me origjinë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e tij e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat e vitaminizuara dhe drunore të Bois d’Portokalli. Një parfum i firmosur nga Dominique Ropion.

ROGER & GALLET e ka vënë natyrën në qendër  që nga viti 1862.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE SHOWER GEL 50ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *