ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE SOAP

6.50

Përshkrim

ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE SOAP

SAPUN DRURI PORTOKALLI 100G

Bois d’Orange është një aromë regresive dhe qetësuese që eksploron portokallin e hidhur në të gjitha aspektet e saj dhe ju fton në një udhëtim nuhatës. Një parfum i firmosur nga Dominique Ropion

Roger&Gallet kanë parfumuar që nga viti 1879.

Roger&Gallet janë natyral. 
Të përbërë nga 96% përbërës me origjinë natyrale, ato janë të testuara nën kontroll dermatologjik.
 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET BOIS D’ORANGE SOAP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *