ROGER & GALLET CEDRAT HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436916480 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET KREM PER DUAR LIMON 30ML

Freskia në ajër të hapur e lëvores së pastër të citronit të fërkuar me nota të egra aromatike: kardamom, borzilok, trumzë

I pasuruar me ekstrakt natyral citroni i njohur për vetitë e tij gjallërues, gjalpë shea dhe vaj bajamesh të ëmbël, ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. As i yndyrshëm dhe as ngjitës, tekstura e tij kremoze depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.

96% përbërës me origjinë natyrale Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e duarve Beneficial janë me origjinë natyrale. Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET CEDRAT HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *