ROGER & GALLET CEDRAT SOAP

6.50

SKU: 3701436910488 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET SAPUN LIMON 100G

Freskia në ajër të hapur e lëvores së pastër të citronit të fërkuar me nota të egra aromatike: kardamom, borzilok, trumzë
I pasuruar me vaj esencial Citron, sapuni Citron rikthen tonin dhe rrit humorin e mirë në mëngjes.
Sapunët Roger&Gallet janë natyral.

Të përbërë nga 97% përbërës me origjinë natyrale, ato janë të testuara nën kontroll dermatologjik.


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET CEDRAT SOAP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *