ROGER & GALLET FEUILLE DE THE SHOWER GEL 50 ML

3.00

SKU: 3701436908171 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET FEUILLE DE THE SHOWER GEL 50 ML

ROGER & GALLET GJETHE E CAJIT XHEL DUSHI 50ML

Një aromë e çajit të zi të ngrohtë dhe të ajrosur Ceylon e përmirësuar nga freskia e limonit nga Kalabria.

Xheli i dushit qetësues i gjetheve të çajit me shkumën e tij kremoze zbulon aromën aromatike dhe të tymosur të një infuzioni me çaj të zi . E pasuruar me ekstrakt natyral të çajit të zi me veti qetësuese dhe aloe vera, baza e tij pastruese është 100% me origjinë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e saj e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat e tymosura të agrumeve të gjethe te çajit.

ROGER & GALLET e ka vënë natyrën në qendër që nga viti 1862.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FEUILLE DE THE SHOWER GEL 50 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *