ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER SHOWER GEL 50 ML

3.00

Fiq – Musk – Grejpfrut

Një harmoni e ngrohtë e miellit të fikut, rinfreskuar nga hija qetësuese e gjetheve të pemës dhe nota e pakëndshme e grejpfrutit.

50 ml

SKU: 3701436908188 Categories: ,

Description

Aroma e fikut të pjekur, dremitja gjatë orëve të nxehta, freskia e hijes së gjetheve… Gel-dush Fleur de Figuier me përbërës të pasur dhe shkumë kremuese na fton thjesht të ngadalësojmë ritmin. I pasuruar me ekstrakt natyral të fiqes me veti relaksuese dhe aloa vera, baza e tij e pastrimit është 100% e bimeve për një aplikim ultra-delicat në lëkurë dhe lehtë për tu larë. Në dush ose në banjë, shkuma e tij e hollë dhe e pasur e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të ëmbëllyer me aromën diellore frutore të Lules së Fiqes.

Një parfum i firmosur nga Francis Kurkdjian

Natyrisht relaksuese

Xheli i dushit Beneficial Flower Fiku është i pasuruar me Ekstrakt Fiku natyral me veti relaksuese dhe qetësuese për trupin dhe mendjen.

Bazë pastrimi 100% me bazë bimore

Gjithmonë përpara kohës së saj, shtëpia e Roger&Gallet e ka vendosur natyrën në qendër të gjërave të saj thelbësore për tualetin që nga viti 1862, pa asnjë lloj frike. Natyra, me gjithë thjeshtësinë.

Arti i tualetit

Zbuloni gamën e produkteve të dobishme të banjës dhe trupit Fleur de Figuier. Pas përdorimit të xhelit të dushit dhe aplikimit të qumështit të trupit, parfumojeni veten me ujin tuaj të parfumuar të dobishëm për një aromë të zgjatur dhe mbështjellëse.