ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER SHOWER GEL 200 ML

8.00

SKU: 3701436908065 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET LULE FIKU XHEL DUSHI 200ML

Xhel dushi një akorde e ngrohtë e tulit të fikut e rifreskuar nga hija qetësuese e gjetheve të pemës dhe nota e hidhur e grejpfrutit
E pasuruar me ekstrakt natyral fiku me virtyte relaksuese dhe aloe vera, baza e tij pastruese është 100% me origjinë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e saj e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat e frutave me diell të Fleur de Figuier.
Roger&Gallet e ka vënë natyrën në qendër të tualetit të saj pa zbukurime që nga viti 1862.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FLEUR DE FIGUIER SHOWER GEL 200 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *