ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS HAND CREAM

6.50

SKU: 3701436916565 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS HAND CREAM

KREM PER DUARLULE OSMANTHUS  30ml

I pasuruar me vaj kajsie të njohur për vetitë e tij energjike, gjalpë shea dhe vaj bajamesh të ëmbël, ushqen dhe mbron butësisht lëkurën. As i yndyrshëm dhe as ngjitës, ai depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar për duar të ushqyera, thonj të mbrojtur nga agresionet e jashtme dhe kutikula të zbutura.
Një parfum i firmosur nga Nathalie Lorson.

96% përbërës me origjinë natyrale Përveçse janë të bukur dhe kanë erë të mirë, kremrat e duarve  janë me origjinë natyrale. Të prodhuara në Francë dhe të testuara nën kontroll dermatologjik,

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS HAND CREAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *