ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS SHOWER GEL 50 ML

3.00

SKU: 3701436910051 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET LULE OSMANTHUS XHEL DUSHI 50ML

Një tufë e lehtë lulesh me aromë kajsie të nxitur nga fuqia qelibar e benzoinës.

Xheli i dushit lule Osmanthus  me shkumën e tij kremoze na transporton me aromat e tij të luleve të kajsisë dhe freskinë diellore të mandarinës italiane. I pasuruar me osmanthus natyral me veti energjike dhe aloe vera, baza e tij pastruese është 100% me bazë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e saj e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat me lule të kajsisë së d’Osmanthus.

ROGER & GALLET e ka vënë natyrën në qendër  që nga viti 1862.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET FLEUR D’OSMANTHUS SHOWER GEL 50 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *