ROGER & GALLET GINGEMBRE ROUGE BODY LAIT 50 ML

5.00

SKU: 3701436910617 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET XHENXHEFIL I KUQ 

Qumesht trupi hidratues, 50ml 

I pasuruar me ekstrakt natyral të xhenxhefilit me veti energjike dhe gjalpë Shea, qumeshti i trupit   ushqen lëkurën dhe siguron hidratim 24-orësh. Tekstura e saj e lehtë depërton shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat frutash dhe sensuale të Xhenxhefilit të Kuq.

95% përbërës me origjinë natyrale

Të testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET GINGEMBRE ROUGE BODY LAIT 50 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *