ROGER & GALLET GINGEMBRE ROUGE BODY LAIT 50 ML

5.00

Baies roses – Gingembre – Benjoin
Një notë e shijshme e xhenxhefilit e përzier me pikantësinë e speca rozë. Një kënaqësi e thjeshtë që shkakton menjëherë dëshirën për t’u larë goja.
50 ml
SKU: 3701436910617 Categories: ,

Description

Pimpante, gourmande, pétillante, Gingembre Rouge na kap me energjinë e saj euforike dhe na bën dridhur nga kënaqësia. I pasuruar me ekstrakt natyral të xhenxhefilit me cilësi energjetizuese dhe me gjalpë shea, Lozioni për Trup Bienfaisant Gingembre Rouge ushqen lëkurën dhe ofron një hidratim 24 orë. Tekstura e tij e lehtë hyn shpejt dhe lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të ëmbëlur me aromën frytore dhe ndjeshme të Gingembre Rouge.

“Gingembre Rouge fton në një udhëtim egzotik. Ai është misterioz, i pikantë dhe i varur. Poashtu, e plotësoj xhenxhefilin me mandarinë të qetë dhe me karrota të shpërthyera, për ta bërë një parfum që sjell energji dhe freski.”
Një parfum i nënshkruar nga Alberto Morillas

Natyrisht energjizues

Lozioni për Trup Bienfaisant Gingembre Rouge është pasuruar me Ekstrakt Natyral të xhenxhefilit me veti energjetizuese për trupin dhe mendjen.

95% e përbërësve janë nga burime natyrore

Një formulë e kujdesshme për lëkurën dhe mjedisin, Lozioni për Trup Gingembre Rouge përmban 95% të përbërësve nga burime natyrore.

Arti i tualetit

Zbuloni gamën e produkteve të kujdesit për banjë dhe trup Gingembre Rouge. Pas përdorimit të Gelit të Duhes dhe aplikimit të Losionit për Trupin, parfumosuni me Ujin Tuaj Parfumuese Bienfaisante për një aromë të zgjatur dhe mbërthyerëse.