ROGER & GALLET ROSE SOAP

6.50

SKU: 3701436911621 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET ROSE SOAP 100 G

SAPUN ROZË 100G

Eshte i pasuruar me vaj esencial trëndafili me virtyte relaksuese për trupin dhe mendjen, sapuni Rose na zhyt në një qetësi të butë.Butësia trupore e petaleve të trëndafilit që shtrihet pa u lodhur mbi lëkurë si një balsam butësie.

Sapunët Roger&Gallet janë natyral. Të përbërë nga 97% përbërës me origjinë natyrale, ato janë të testuara nën kontroll dermatologjik.

Roger&Gallet kanë parfumuar që nga viti 1879.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET ROSE SOAP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *