ROGER & GALLET GINGEMBRE ROUGE SHOWER GEL 200 ML

8.00

SKU: 3701436908096 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET XHENXHEFIL I KUQ  XHEL DUSHI 200ML

Manaferrat rozë – Xhenxhefil – Benzoin

I pasuruar me ekstrakt natyral të xhenxhefilit me veti energjike dhe aloe vera, Xheli i Dushit  me shkumën e tij kremoze zgjon shqisat tona. Baza e tij larës është 100% me origjinë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e tij e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat frutash dhe sensuale të Xhenxhefilit të Kuq.

ROGER & GALLET e ka vënë natyrën në qendër të tualetit të saj pa zbukurime që nga viti 1862.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET GINGEMBRE ROUGE SHOWER GEL 200 ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *