ROGER & GALLET NEROLI SHOWER GEL 200ML

8.00

Néroli – Luledorë Portokalli – Eterne

Ngrohtësia verore e luledorës së eterne, e ndriçuar nga akcentet luledore mjaltë të luledorës së portokallit.

200 ml

SKU: 3701436908072 Categories: ,

Description

Ekstazë e diellit, ngrohtësia e butë e rrezeve në zenitin e tyre mbi lëkurë… Gel Dushi Néroli me shkumë të pasur na fton në një diell të ndriçuar, duke zbuluar aromat mjaltë dhe laktate të luledorës së portokallit. Pasuruar me Udhëzues natyral të Néroli me cilësi relaksuese dhe aloe vera, baza lagesht e tij është 100% e origjinës bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe lehtë për shpëlarje. Nën dush ose në banjë, shkuma e tij e hollë dhe e pasur lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të kënaqur me aromën e ëmbël të notave diellore të Néroli.

Një parfum i nënshkruar nga Fabrice Pellegrin

Relaksim natyral

Geli i Dushit Néroli është pasuruar me Udhëzues natyral të Néroli me cilësi që ngjallin dhe qetësojnë trupin dhe mendjen.

Bazë pastrimi 100% e origjinës bimore

Që nga kohërat e hershme, shtëpia ROGER & GALLET ka vënë natyrën në qendër të esencave të saj higjienike që nga viti 1862, pa shtesë të panevojshme. Natyra, në një thjeshtësi totale.

Arti i tualeteve

Zbulo gamën e produkteve të dobishme për banjë dhe trup me Néroli. Pas përdorimit të Gelit të Dushit dhe aplikimit të Lotionit për Trup, parfumoni veten me ujin tuaj të parfumuar të dobishëm për një aromë të zgjatur dhe mbështjellëse.