ROGER & GALLET NEROLI SHOWER GEL 200ML

8.00

SKU: 3701436908072 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET NEROLI SHOWER GEL 200ML

ROGER & GALLET  XHEL DUSHI  200 ml

–  Ngrohtësia verore e pavdekësisë e ndriçuar nga thekset e mjaltit të luleve të portokallit.

E pasuruar me esencën natyrale të Nerolit me virtyte relaksuese dhe aloe vera, baza e tij pastruese është 100% me origjinë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e saj e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe me aromë të këndshme me notat me diell lulesh të Nerolit.

ROGER & GALLET e ka vënë natyrën në qendër të saj që nga viti 1862.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET NEROLI SHOWER GEL 200ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *