ROGER & GALLET NÉROLI SOAP

6.50

SKU: 3701436910464 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET NÉROLI SOAP

ROGER & GALLET SAPUN 100G

 

I pasuruar me esencë natyrale Neroli me virtyte relaksuese për trupin dhe mendjen, sapuni Neroli na zhyt në një qetësi të butë

Roger&Gallet janë natyral. Të përbërë nga 96% përbërës me origjinë natyrale, ato janë të testuara nën kontroll dermatologjik.

Një parfum nga Fabrice Pellegrin

Roger&Gallet kanë parfumuar që nga viti 1879.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET NÉROLI SOAP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *