ROGER & GALLET ROSE SHOWER GEL 50ML

3.00

SKU: 3701436908201 Kategori:

Përshkrim

ROGER & GALLET ROSE SHOWER GEL 50ML

ROGER & GALLET LULE  TRENDAFILI XHEL DUSHI  50 ml

Butësia trupore e petaleve të trëndafilit  që shtrihet pa u lodhur mbi lëkurë si një balsam butësie.

E pasuruar me ekstrakt natyral trëndafili me veti relaksuese dhe aloe vera, baza e tij pastruese është 100% me origjinë bimore për një aplikim ultra të butë për lëkurën dhe i lehtë për t’u shpëlarë. Në dush ose në banjë, shkuma e tij e hollë dhe bujare e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të parfumuar në mënyrë të shijshme me notat prej kadifeje dhe të freskët të parfumit Rose.

Roger&Gallet e ka vënë natyrën në qendër që nga viti 1862.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ROGER & GALLET ROSE SHOWER GEL 50ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *