ROGER & GALLET ROSE SHOWER GEL 50ML

3.00

Mandarinë nga Italia – Trandafili Damask – Muskë

Ngrohtësia e butë e petaleve të lules Damask që shtrihen pa pushim mbi lëkurën si një balsam i butë.

50 ml

SKU: 3701436908201 Categories: ,

Description

Qetësi dhe kënaqësi, butësi dhe ngrohtësi… Gel Dushi I Mirë Rose me përqafim të butë na fton në një moment intime të butësisë. I pasuruar me ekstrakt natyral të rozës me veti relaksuese dhe aloevera, bazën e tij larëse është 100% e origjinës bimore për një aplikim të jashtëzakonshëm të butë për lëkurën dhe të lehtë për larje. Nën dush ose në banjë, baltë e tij fine dhe bujare lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të kënaqshme me aroma të buta dhe të freskëta të parfumit të Rozës.

Një parfum i nënshkruar nga Angéline Leporini

Relaksim natyral

Geli Dushi I Mirë Rose është i pasuruar me vaj esencial natyror të rozës me veti relaksuese dhe qetësuese për trupin dhe mendjen.

Bazë pastrimi 100% e origjinës bimore

Që nga koha e lashtë, shtëpia Roger&Gallet është gjithmonë para kohës së saj, duke vendosur natyrën që nga viti 1862 në zemër të të nevojshmes së saj të tualetit, pa shtesë të panevojshme. Natyra, në një thjeshtësi të plotë.

Arti i tualeteve

Zbulo gamën e produkteve të mirëvlejuara të banjove dhe trupit Bois d’Orange. Pas përdorimit të Gel Douche dhe aplikimit të Lait pour le Corps, parfumoni veten me ujin tuaj parfumuar të mirëvlejuar për një aromë të zgjatur dhe përfshirëse.