Sebologie Mask Scrub

23.00

SKU: 3508240003999 Kategori:

Përshkrim

Sebologie mask skrab
Veprim pastrues dhe purifikues, I rekomandueshem per lekure te kombinuar, te yndyrshme

Bazuar ne protokolin e purifikimit dhe pastertise se lekures, maska liron menjëherë poret dhe pastron lëkurën falë prasnise së argjilave jeshile dhe të bardhë dhe mikro-kokrrave eksfoliuese me origjinë bimore. Ka arome te kendshme.

Menyra e perdorimit: aplikojeni nje here ne jave ne lekure te thare duke shmangur zonen e syve.
1) aplikojeni dhe lereni te qendroje per 10 minuta
2) lageni me uje dhe masazhojeni lekuren ne mocion rrotullues
3) shperlajeni me uje

Perberesit aktiv: zink glukonat, acid salcilik, argjile e bardhe dhe jeshile, polisakaride.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sebologie Mask Scrub”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *