SET PHYTOCYAN AMP REACTIONOL WOMEN +SHAMPO

38.00

Rituali i plotë kundër rënies PHYTOCYANE për frenuar rënien reaksionare dhe rikthyer volum dhe ndriçim tek flokët.

12 fiole x 5ml + 1 shampon 100 ml

SKU: 3701436918330 Categories: ,

Description

Tratament kundër rënies reaksionare për gra PHYTOCYANE

INOVACION BREVETUAR.

Një përqendrim i substancave aktive nga natyra për një efikasitet me tri veprime. RËNIE E FRENOSUR, FLOKË MË TË MADHE, KUËSHTAR I SHKËLQYER.

EFEKTIVITET KUNDËR RËNIES 85%(1) pas 2 muajsh. Rezultate të dukshme që nga muaji i parë, flokë më të dendur dhe më të ndritshëm.

Shampon Revigorant PHYTOCYANE: Ideal për përgatitjen e kokës së kështu që përpara trajtimit kundër rënies. Pastron me butësi dhe rikthen vitalitetin dhe volumin e flokëve. Flokët janë në cilësi më të mirë, më të forta dhe më të dendura.

96 dhe 81% e PËRBËRËSVE NGA NATYRA

Përdorimi

Tratament kundër rënies reaksionare për gra PHYTOCYANE

Sa herë?

  • Në trajtim për 3 muaj.
  • 3 ampula në javë për 1 muaj, pastaj 1 ampulë në javë për 2 muaj.

Kur dhe si?

  • Pas shamposh, në flokët e shpërthyera, aplikoni tërësisht ampulën.
  • Masazhojeni butësisht.
  • Mos larë.

Shampon Revigorant PHYTOCYANE

Masazho një sasi të vogël në kokën e lagur, lër të veprojë për 2 minuta dhe pastaj shpëlaj. Nëse ka kontakt me sytë, larje me sasi të bollshme ujë.

Ndryshimi i PHYTO: Formulat 100% Aktive

Labratoret tanë zgjedhin përbërësit natyralë më të efektshëm (dhe jo më të njohurit) për të krijuar formulat efikase dhe të respektuara, me një përqendrim të lartë të substancave aktive bimore.