Sale!

Sunissime Aftersun Body Milk Repair 75 ML

Original price was: 15.00€.Current price is: 10.50€.

SKU: 3701436908454 Categories: ,

Description

SUNISSIME Qumësht riparues rehidratues
Aplikim pas diellit

Qumeshti ofron riparim per lekuren e demtur nga dielli dhe qetesim intensiv. Kombinimi i omega-3 & 9, acidit hialuronik dhe një peptidi aktivizues për rrezitje, për lëkurë të qetësuar intensivisht dhe një nxirje të sublimuar, pa parregullsi pigmentare.
Falë strukturës së tij duke përfituar nga tenologjia e efektit cryo, ky qumësht pas diellit qetëson ndjenjat e mbinxehjes duke ulur ndjeshëm temperaturën e lëkurës deri ne -3.3 grade.

Perdorimi: aplikojeni ne lekure ne gjithe trupin pas cdo ekspozimi ne diell.

Perberesit:
Ekstrakte Hamamelis, omega 3&9, acid hialuronik, peptide aktivizuese per nxierje.