Teint Perfect Skin/sherk 03

23.00

SKU: 3508240008222 Kategori:

Përshkrim

Puder e lengshme per fytyre, nuanca 3

Lehtë dhe e shpejtë për t’u aplikuar, struktura shkrihet në lëkurë dhe siguron një përfundim me mbulim maksimal dhe efekt të menjëhershëm.
Rezultati i saj i zhveshur i lëkurës sjell një shkëlqim natyral të njëtrajtshëm me një strukturë që i përshtatet të gjitha lekurave. Lekura mbetet shkëlqyese dhe e njetrajtshme ne nuance.

Permban 20 SPF

Perdorimi: Në varësi të preferencave tuaja, mund të aplikohet me majat e gishtave, me një brusheë ose sfungjer, në lëkurë të pastër, të hidratuar.

Me majë të gishtave tuaj:
Hapi 1: Vendoseni produktin duke prekur zonat e ndryshme të fytyrës (balli, faqet, mjekra)
Hapi 2: Shtrijeni produktin me majë të gishtave nga brenda në pjesën e jashtme të fytyrës deri në qafë dhe vesh

Me një furçë të sheshtë:
Hapi 1: Vendoseni produktin në pjesën e pasme të dorës dhe lëreni të depërtojë në fijet e furçës.
Hapi 2: Për një rezultat uniform punoni secilën anë të fytyrës njëra pas tjetrës (djathtas dhe majtas)
Hapi 3: Filloni nga qendra e fytyrës, pastaj shtrijeni produktin nga jashtë deri në qafë dhe veshë.

Me sfungjer:
Hapi 1: Vendosni sasinë e dëshiruar të produktit në pjesën e gjerë të sfungjerit, të lagur më parë.
Hapi 2: Vendoseni produktin duke prekur zonat e ndryshme të fytyrës (ballin, mjekrën, faqet).
Hapi 3: Hidhni të gjithë fytyrën për një shpërndarje të barabartë pa harruar qafën dhe veshët.
Hapi 4: Pastaj përdorni pjesën e hollë të sfungjerit për të përsosur krahët e hundës dhe largoni papërsosmëritë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Teint Perfect Skin/sherk 03”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *